
De Red Class Wood anti-slip vlonderplank wordt gebruikt om een mooie en stabiele vlonder mee te maken in en om rondom Lariks/Douglas veranda's.
Productinformatie:
- Houtsoort: Midden Europees Naaldhout
- Behandeling: ecologisch behandeld met de uitstraling van een lariks/douglas plank
- Profiel: anti-slip profiel met groeven
- Kopmaat: 28x145mm
Beschikbare lengtes:
- 4.00m: 16,80 euro
- 5.00m: 21,00 euro
Voordelen Red Class Wood tov standaard Douglas vlonderplanken:
- meer duurzaam
- KD gedroogd
- speciaal geselecteerd op minder knoesten en kwasten
- langer kleurbehoud
- geschaafd na het drogen wat een gladder oppervlak geeft
Gebruik en Tips:
- Wanneer u op zoek bent naar een mooie vlonder welke past bij uw Lariks/Douglas veranda dan kiest u voor deze vlonderplank. Om duurzaamheid te halen met uw vlonder is ons advies de planken te bevestigen op een constructie van geimpregneerde of hardhouten regelbalken 45x70mm. Met deze balken maakt u een frame waar de planken op komen te liggen. Belangrijk hierbij is dat de overspanningsruimte tussen de balken niet meer dan 50cm mag zijn.
- De vlonderplanken kunnen het beste bevestigd worden met Roestvrijstalen (RVS) 5x50 terras schroeven worden. Hierdoor bevestigd de plank zich optimaal aan de regelbalken.
Stuur ons een bericht en wij geven u zo spoeding mogelijk antwoord.
Mail uw vraag