
Vuren plank | 1.8x7cm (18x70mm) | geschaafd haaks
De Vuren plank 1.8x7cm (18x70mm) geschaafd haaks gebruik je voor timmerwerkzaamheden in huis. De kopmaat van de Vuren plank is 1.8x7cm. Wil je de Vuren plank op de juiste manier vastzetten? Gebruik de balk dan in combinatie met een Torx verzinkte schroef.
Productinformatie:
- Houtsoort: Noord Europees Vuren hout (KD gedroogd)
- Structuur: geschaafd met haakse hoeken
- Kopmaat: 1.8x7cm (18x70mm)
- Keurmerk: FSC Mix Credit
- Lengte: 4,20 meter
Beschikbare Lengte Vuren plank 1.8x7cm geschaafd haaks:
- 4,20m
Tips voor plaatsen
Plaats deze 18x70mm dikte Vurenhouten raggels of tengels in het plafond of monteer ze in de wanden.
Ben je een bedrijf?
Bent u een klusser, hovenier, timmerman of aannemer en bent u op zoek naar een betrouwbare leverancier voor hout- en hout gerelateerde materialen?
Wegens de vergroting van onze opslag en voorraad zijn wij op zoek naar nieuwe zakelijke klanten.
Uw voordelen als zakelijke klant:
- inkoopkorting op basis van onze handelsprijzen
- snel en flexibel door een grote voorraad (binnen opgeslagen)
- deskundig en passend advies door onze verkoopafdeling
- maatwerk vanuit onze timmerafdeling
- bezorgd op locatie
Maatwerk offerte?
Houthandel Bos in Amersfoort beschikt over ervaren medewerkers met veel kennis over al onze producten. Wij voorzien u daarom ook graag van deskundig advies over alles wat verkrijgbaar is in onze online houthandel en onze vestiging in Amersfoort
Vragen over de Vuren plank 1.8x7cm geschaafd haaks?
Vrijblijvend helpen wij u graag kiezen voor de juiste houtsoort, de maten, de kwaliteit en de producten gecombineerd met een advies over de plaatsing van de producten. Neem gerust contact op via [email protected] of 033-3036582. Wij helpen u graag.
Stuur ons een bericht en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Mail uw vraag