Beuken Boomstamtafel | 240x100cm | 100mm blad
- Grote eigen voorraad
- Afhalen in Amersfoort
- Snelle levering
Beuken boomstamtafel volledig gemaakt van massief Beuken hout uit de Nederlandse bossen.
Productinformatie:
- Houtsoort: Beuk (uit Nederland)
- Bewerking: onbehandeld en glad geschuurd
- Lengte: 240cm
- Breedte tafelblad: 100/80/100/70cm (van links naar rechts)
- Dikte boomstamblad: 100mm
- Hoogte tafel: 76cm
- Hoogte onderkant tafelblad: 66cm
De boomstamtafel kan geleverd worden voorzien van een matte- of zijdeglans meubellak a 200 euro extra
Eerlijk en Duurzaam hout van de Utrechtse Heuvelrug
De zware robuuste boomstambladen van Houthandel Bos Amersfoort worden gezaagd uit in Nederland verkregen stamhout. Bij het preventief rooien en weghalen van bomen in de regio Utrecht/Amersfoort komt er veel "zwaar" stamhout vrij wat doorgaans altijd kapot gezaagd wordt tot brandhout. Wij geloven er in deze stammen op te kopen en te verwerken tot massieve boomstam tafelbladen en andere eindproducten. Zware robuuste tafelbladen zijn op het moment erg populair en vinden bijna altijd hun oorsprong in minder ontwikkelde landen waar de arbeidsomstandigheden erg slecht zijn. Om maar niets te zeggen over de milieubelasting die er bij komt om de bladen hier in Nederland te krijgen.
Houthandel Bos gelooft in het maatschappelijk duurzaam ondernemen door hout uit Nederland te verwerken en terug te brengen naar de Nederlandse huiskamer.
Los van het feit dat het leuk is om het Nederlandse hout uit de omgeving te gebruiken geeft het ook veel voordelen ten opzichte van het buitenlands geïmporteerde hout:
- minder milieubelasting door korte transport routes
- verwerking van de stammen door met zonnepanelen opgewekte energie
- Nederlandse productie met goede arbeidsomstandigheden
- resthout afvalwerking door onze houtgestookte CV installatie
Samengevat: Een eerlijk Nederlands product met een 2e leven!